Crystal faceted rondelle - 72 pcs - 10 mm - full strand - PBC10C24
SKU: PBC10C24
SKU: PBC10C24
/
Name of material: Crystal
Size: 10 mm x 8mm
Shape: Faceted rondelle
Quantity: 71 to 72 bead per strand
Length of strand :approx. - 19 inch - 48cm
Color: Jet Gunmetal
Has seen in picture, we send you exactly the item shown in picture
Thank you for visiting my shop.Please pop in again.
  • Free worldwide shipping (* for egilible orders)
  • Secure payments
  • Low stock - 9 items left
  • Inventory on the way
Tax included. Shipping calculated at checkout.
We have 9 in stock.
Name of material: Crystal
Size: 10 mm x 8mm
Shape: Faceted rondelle